Omega 7 (palmitoleïnezuur en vacceenzuur) zorgt voor het behoud van het vochtevenwicht in de huid en houdt de slijmvliezen in optimale conditie.
Aangewezen bij:
droge ogen door airco,
overgangsklachten bij oudere mensen,
droge mond bij 30 % van de 60+ of als nevenwerking van geneesmiddelen,
intieme droogte bij overgangsklachten,
droog klimaat.
Posologie:
2 maal 2 vegicaps per dag bij de maaltijd.
Samenstelling:
4 capsules: 2000 mg duindoornbesolie (Hippophaë rhamnoides) waarvan 144 mg omega 7, 240 mg omega 9 en 356 mg omega 6.
Het advies van Uw apotheker:
Het produkt Membrasin Omega 7 60v-caps werd volgens de hoogste kwaliteitsnormen geproduceerd door de firma TS PRODUCTS . De website Pharmonet, sterk in zijn ervaring met kwaliteitsprodukten, stelt U de produkten voor van deze firma , die op de markt verkrijgbaar zijn.
Indien het produkt Membrasin Omega 7 60v-caps U niet bevalt, voor welke reden dan ook, twijfel niet ons uw ontevredenheid te laten weten, zodat we uw opmerkingen rechtstreeks aan de firma TS PRODUCTS kunnen melden.